Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034973/0008

Karl Flieher *

(Wien 1881-1958 Zell/See) Altes Materl (Ave Maria) bei Grins-Landeck Tirol, signiert unten rechts: K. Flieher, rückseitig beschriftet und datiert: 1934,Öl auf Papier auf Karton, ca. 24 x 18 cm, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

31.08.2017 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Karl Flieher *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 31.08.2017 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.08. - 31.08.2017