Čís. položky 110-020687/0003

Brillant Ohrschrauben

Brillant Ohrschrauben - Klenoty a náramkové

Weißgold 585, je ein Altschliffbrillant, zus. ca. 0,35 ct, 2,3 gøg2

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

04.09.2017 - 16:16

Vyvolávací cena:

Brillant Ohrschrauben

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.09.2017 - 16:16
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 29.08. - 04.09.2017