Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Ohne Titel, Farblithografie aus Derriere le miroir, ca. 28 x 37,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
27.09.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.09.2018 - 16:00 |
Prohlídka: | 21.09. - 27.09.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 120.000,- do EUR 160.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-