Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036797/0001

Fritz Wilhelm Rabending

Fritz Wilhelm Rabending - Umění, starožitnosti a šperky

(Wien 1862-1929 München) Sommermorgen im Chiemgau, signiert unten links: F. Rabending, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 80 cm, vergoldeter Rahmen kleinere Beschädigung

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.09.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Fritz Wilhelm Rabending

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 27.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.09. - 27.09.2018