Čís. položky 194-022850/0004

Walter J. Boschan *

(Wien 1911-1984 Salzburg) "Altfinstermünz (Tirol)", links unten signiert und datiert W. J. Boschan MCMLXXVII, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 101 cm, vergoldeter masseverzierter Holzrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.09.2017 - 15:53

Vyvolávací cena:

Walter J. Boschan *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.09.2017 - 15:53
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online