Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022390/0091

A. Fischer um 1891

"Petronell-Carnuntum", rechts unten signiert A. Fischer 1891, Aquarell auf Papier, ca.15 x 20 cm, Blattrand beschädigt (eine Ecke fehlt), Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.09.2017 - 16:10

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

A. Fischer um 1891

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.09.2017 - 16:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online