Čís. položky 310-276854/0002

Brosche "Mädchenportrait"

Brosche "Mädchenportrait" - Klenoty a náramkové

Gold 585, tlw. mattiert, ein Altschliffbrillant, Durchmesser ca. 29 mm, 8,3 gøg8

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

22.11.2018 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Brosche "Mädchenportrait"

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.11.2018 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 13.11. - 22.11.2018