Klaus Meuser *
(Essen 1947 geb.) Ohne Titel, signiert: Meuser, datiert: (19)86/(19)89, Mischtechnik auf Karton, ca. 20,5 x 29,5 cm, verglaster Kastenrahmen (SLS) Ruf 500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 751,-
EUR 1.000,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
Klaus Meuser *
Aukce: | Aukce podzim I - Dipinti, Gioielli e Orologi, Argenti |
Datum: | 13.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 13.11.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)