Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-418211/0001

2 Engel, 17 cm. 1 Engelskopf,8,5 cm

Kunstmasse, 1 Korpus Christi aus Gips, 20 cm. 1 Madonna mit Kind Holz geschnitzt, gefasst, bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.08.2017 - 16:26

Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 23.08.2017 - 16:26
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 12.08. - 23.08.2017