Brillantsolitär
Damenring, Gold 585, mit einem Altschliffbrillant, ca. 1 ct, RW 60, 3,7 g øG3
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
17.12.2018 - 16:27
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantsolitär
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.12.2018 - 16:27 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 03.12. - 13.12.2018 |