Čís. položky 138-062151/0001

Maler des 20. Jhdt.

Maler des 20. Jhdt. - Obrazy

Blumenstrauß in Tonvase, Öl auf Leinwand, 121,5 x 91,5 cm, gerahmt,

16.08.2017 - 17:21

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Maler des 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.08.2017 - 17:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.08. - 16.08.2017