Diamant Ring zus. ca. 0,50 ct
Gold 585, ein Altschliffdiamant, ca. 0,25 ct, zwei kleinere Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,25 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 57, 3,5 gøx
03.01.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Diamant Ring zus. ca. 0,50 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.12. - 03.01.19 |