Váza s motivem ptáčků a sovy
kamenina, smetanová, krakelovaná glazura, lehce baňatý tvar, motiv plasticky tvarovaných otvorů imitujících kmen stromu s hnízdem a větvemi, Japonsko, Kjóto, kolem 1880 - 1900, výška 39,5 cm, poškozené plastické větévky (Su)
24.11.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Váza s motivem ptáčků a sovy
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |