Hráč na niněru s dámou a chlapcem
porcelán biskvitový, na nepravidelném skalisku sedí muzikant hrající na niněru, nad ním se sklání dáma, v zadné části sedí spící chlapec, návrh J. P. Melchior, kolem 1777, Höchst, neznačeno, výška 27,5 cm, lehce poškozená niněra a prasklina z vypalování na základně (Zí)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |