Postl Karel (Bechyně 1769 - 1818 Praha)
Pohled na Hradčany, značeno vpravo dole ve štočku Postl fecit, vydala Artaria Wien (pozdější edice), kolorovaný lept/papír, 33,5 x 45 cm, zahnědlý papír, sklo, poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |