Komárek Vladimír (Hořensko u Semil 1928 - 2002 Semily)
Bez názvu, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Komárek 66, tempera/papír, 40 x 58 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |