Boettinger Hugo (Plzeň 1880 - 1939 Praha)
Studie dívčího aktu, signováno na zadní straně tužkou H. Boettinger, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 43 x 26 cm, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |