Čís. položky 138-066189/0004

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Obrazy

Madonna mit Kind, Öl auf Leinwand, 85 x 66 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.01.2019 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.01. - 22.01.2019