Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023678/0018

Eduard Baudrexel *

Eduard Baudrexel * - Bilder

(München 1890-1968) Bildnis einer Dame mit blondem Haar vor weiter Landschaft, signiert: Edu Baudrexel, datiert: 1923, Öl auf Leinwand ca. 56,5 x 44 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Eduard Baudrexel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 09.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online