Čís. položky 194-023736/0002

Anonym, 1. Hälfte 20. Jahrhundert

Anonym, 1. Hälfte 20. Jahrhundert - Obrazy

Insel Mainau, rückseitig bezeichnet, Öl auf Karton, ca.34 x 46 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

30.10.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.10.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.