Čís. položky 138-064390/0006

Rudolf Kargl

Rudolf Kargl - Obrazy

(Wien 1878-1942 Mödling) Blick über den Schwarzensee, betitelt, signiert R. Kargl, Aquarell auf Papier, 22 x 28 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

07.08.2018 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Kargl

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy - Asta estiva
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online