Reinhard Schinzel *
(Großlobming 1879-1954 Villach) 4 Zeichnungen, signiert R Schinzel, Kohle auf Papier, Ausschnitte je 12 x 16 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2019 - 11:01
- Vyvolávací cena:
Reinhard Schinzel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.02.2019 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |