Čís. položky 194-023664/0005

Hans Strobl *

(Bozen 1913-1974 Feldkirch) Stillleben mit Madonna, signiert: Strobl, datiert: 1946, Öl auf Karton, ca. 50 x 69 cm, gerahmt (SLS) Ruf 500

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

19.02.2019 - 15:21

Vyvolávací cena:

Hans Strobl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.02.2019 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online