Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009), "LEO TOLSTOI", signiert "Hrdlicka", Radierung, Nr. 39 von 120 nummerierten Exemplaren, in der Platte betitelt, Plattenmaße ca. 14,5x 10 cm, verglast, gerahmt
11.02.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.02.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.01. - 11.02.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-