Čís. položky 145-046147/0003

Diamantbrosche zus. ca. 5,40 ct

Diamantbrosche zus. ca. 5,40 ct - Exkluzivní šperky

Platin 950, Weißgold 750, Brillanten und Altschliffbrillanten, Diamanten im Baguetteschliff und Swiss Cut, 14,3 gøg13

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

21.02.2019 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.02.2019 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.01. - 20.02.2019