Čís. položky 165

Středoevropský malíř 3. čtvrtiny 19. století

Odhalující se dívka, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 66 x 53 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
Odhadní cena:
CZK 36.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019