Čís. položky 173

Jakesch Alexander (Praha 1862 – 1934 Praha)

Objevení horkých pramenů Karlem IV., signováno a datováno dole uprostřed Alex. Jakesch 97, olej/plátno, 155 x 116,5 cm, rám, (Šm)

Reprodukováno: Habánová A., Dějiny uměleckého spolku Metznerbund, Liberec 2016, str. 33

09.03.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 360.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 240.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019