Čís. položky 193-016107/0018

Josef Bramer *

(Wien 1948 geb.) Farbradierung, signiert J. Bramer, die Nr. 11/300, Blattgröße 65 x 50 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2019 - 11:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Bramer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2019 - 11:21
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online