Čís. položky 138-059704/0009

Aquarellist um 1910

Aquarellist um 1910 - Obrazy

Kahlenbergerdorf, betitelt, signiert C. Jahn, Aquarell auf Papier, 54 x 36 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.07.2017 - 17:19

Vyvolávací cena:

Aquarellist um 1910

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.07.2017 - 17:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.07. - 26.07.2017