Altschliffbrillantbrosche zus. ca. 0,50 ct
Gold ca. 580 mit Silber doubliert, österr. Amtspunze 1872 - 1922, Millgriffrand, 2,5 g
19.03.2019 - 15:05
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.03.2019 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |