Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067877/0001

Nachahmer des Leonardo da Vinci

Johannes der Täufer in der Wildnis, Öl auf Leinwand auf Holz aufgezogen, 41,5 x 31,5 cm, gerahmt

02.04.2019 - 10:09

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.04.2019 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online