Ludwig Bürgel *
(Wien 1901-1972 Seekirchen) "Klosterneuburg, Nebel im Hochgebirge,...", handsigniert L. Bürgel, 3 Farbradierunge, Stockgrößen 16,5 x 15 cm - 20 x 17,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.04.2019 - 15:54
- Vyvolávací cena:
Ludwig Bürgel *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.04.2019 - 15:54 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 25.03. - 08.04.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: