Čís. položky 312-179259/0001

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,80 ct

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,80 ct - Klenoty a náramkové

Gold 585, zwei größere Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,50 ct, kleinere Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,30 ct, RW 64, 9,4 g, Tragespurenøg9

04.04.2019 - 11:09

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.04.2019 - 11:09
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 29.04. - 04.04.2019