Čís. položky 194-022945/0001

Kayseri Seide ca. 322 x 204 cm

Kayseri Seide ca. 322 x 204 cm - Umění a starožitnosti

Zentralanatolien (Türkei), Mitte 20. Jh., grober Seidenteppich mit ca. 1/2 Mill. Kn/m2, sehr schöne Farb- und Musterzeichnung, durchgehend voller Seidenflor (MA)

26.07.2017 - 17:33

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.07.2017 - 17:33
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 15.07. - 26.07.2017