Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022957/0012

Helmuth Bachrach-Baree *

(München 1898-1964) Landschaft mit Bauer, Kuh und Pferdegespann, rechts unten signiert: Helmuth BachrachBaree, Öl auf Platte, ca. 25 x 35 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.04.2019 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Helmuth Bachrach-Baree *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 30.04.2019 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online