Středoevropský malíř 3. čtvrtiny 19. století
Kominík, signováno a datováno vpravo dole W. George 1865, olej/plátno, 73,5 x 52,5 cm, lehce poškozená malba (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |