Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)
Pokušenie sv. Antonína, signováno a datováno dole uprostřed tužkou A. Brunovský 1984, lept a suchá jehla/papír, 5,5 x 5,5 cm (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |