Gobelín "Verdura s ptactvem"
vlna, motiv zámecké krajiny s pavilonem a ptáky, florální bordura na hnědém podkladě, Francie, pravděpodobne Aubusson, 2. pol. 18. století, 277 x 230 cm, v minulosti opravováno, lehce vybledlé barvy a lehce poškozeno (Čo)
25.05.2019 - 14:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Gobelín "Verdura s ptactvem"
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |