Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024207/0001

Max Pistorius *

(Wien 1894-1960) Großer Fliederstrauß in einer Vase, signiert: M. Pistorius, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 80x 65 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

21.05.2019 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Max Pistorius *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 21.05.2019 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online