Norbertine Bresslern-Roth *
(Graz 1891-1978) "Barbe", signiert B. Roth, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt 14 x 25 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.06.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Norbertine Bresslern-Roth *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.06.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.05. - 05.06.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-