Čís. položky 195-035023/0006

Josef Marchesani *

Josef Marchesani * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Gries bei Bozen 1866 - 1956 Innsbruck) In den Dolomiten - Blick von Buchenstein auf die vergletscherte Marmolata, signiert unten rechts: Jos. Marchesani, Öl auf Karton, ca. 34 x 49 cm, blattvergoldeter Rahmen Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner

richard.krautgartner@dorotheum.at

20.07.2017 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Josef Marchesani *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.07.2017 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.07. - 20.07.2017