Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037337/0001

Jakob Koganowsky

(Kiew 1874-1926 Wien) Dorfstrasse im Frühling, signiert unten rechts: J. Koganowsky, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 120 cm, beschädigter Stuckrahmen, kleine Farbfehlstellen

06.06.2019 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Jakob Koganowsky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 06.06.2019 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 06.06.2019