Čís. položky 193-015945/0022

Ernst Gradischnig *

Ernst Gradischnig * - Umění, starožitnosti a šperky

(Wiendorf, Kärnten 1949 geb.) "Ausblick von Witsch", signiert Gradischnig, datiert 93?, betitelt Witsch Felder, Öl auf Platte, 122 x 200 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.07.2019 - 11:59

Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-

Ernst Gradischnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.07.2019 - 11:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online