Čís. položky 138-066119/0001

Richard Hermann Eschke

Richard Hermann Eschke - Obrazy

(Berlin 1859-1944 Jüterborg/ Karlsruhe) Blick auf Grotte Serra, Nervi, signiert, datiert und bezeichnet R. Eschke, Nervi 10. (18)94, Öl auf Leinwand, 45,5 x 67 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

09.07.2019 - 10:50

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Richard Hermann Eschke

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.07.2019 - 10:50
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 09.07.2019