Monogrammist Anfang 20. Jh.
Alpenglühen, monogrammiert E. P., Öl auf Leinwand, 22 x 35 cm, auf Spannrahmen, Alters spuren, Leinwand verschmutzt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.08.2019 - 14:18
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Monogrammist Anfang 20. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.08.2019 - 14:18 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |