Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068791/0002

Felix Widder

Felix Widder - Letní aukce Obrazy

(Budapest 1874-1939) Venedig, signiert, datiert und bezeichnet Widder Felix Venezia 1923, Öl auf Leinwand auf Karton, 65 x 41 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.08.2019 - 10:30

Vyvolávací cena:

Felix Widder

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 06.08.2019 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2019