Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102487/0001

Gliederarmband, Taschenanstecker,

Ende 19. Jh., Metall, violette Glassteine, Armband Länge 19,5 cm, Glas etwas bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.08.2019 - 16:23

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 07.08.2019 - 16:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 07.08.2019