Čís. položky 145-047436/0002

Diamantbrosche zus. ca. 2,60 ct

Platin 950, Brillanten, Achtkantdiamanten tlw. im Altschliff, synthetische Korunde, 11,5 gøg11

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

06.09.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 06.09.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 05.09.2019