Čís. položky 196-014549/0014

Maler 20. Jhdt.

Maler 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti a šperky

"Bei der Rast", Öl auf Holz, ca. 18 x 24,5 cm, gerahmt, links unten signiert S. Frisch, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

18.09.2019 - 14:03

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Maler 20. Jhdt.

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.09.2019 - 14:03
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online