Čís. položky 093-067243/0000

Ernst Fuchs *

(Wien 1930 geb.) 2 Radierungen, "Ohne Titel" signiert die Nummern 2448/3000und 2467/3000, je 19 x 16,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.07.2017 - 15:58

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.07.2017 - 15:58
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.06. - 05.07.2017